PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Tuesday, May 15, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Minneota11
Lakeview1
at F/5
Bagley0
NCE/U-H10
at  UlenF/6
Triton12
Zumbrota-Mazeppa7
at FINAL
Sartell-St. Stephen9
St. Cloud Tech12
at  St. Cloud - FaberFINAL
Alexandria6
Fergus Falls3
at  Fergus FallsFINAL
Rocori3
Willmar5
at  WillmarFINAL
Tartan1
Hastings0
at F/9
Frazee0
Pelican Rapids2
at FINAL
Barnesville1
Breckenridge11
at  BreckenridgeFINAL
Detroit Lakes2
East Grand Forks12
at F/6
Thief River Falls/Goodridge8
Roseau9
at F/8
Crookston10
Warroad13
at FINAL
Faribault1
Owatonna20
at  OwatonnaFINAL
Rochester Mayo2
Rochester Century6
at  Rochester CenturyFINAL
Mankato East11
Northfield13
at F/8
Albert Lea4
Mankato West1
at  Mankato WestFINAL
Jackson County Central3
Redwood Valley6
at FINAL
Pierz2
Belgrade-Brooten-Elrosa0
at  ElrosaFINAL
Little Falls13
Zimmerman3
at FINAL
Rogers9
Big Lake1
at FINAL
North Branch1
Chisago Lakes Area5
at FINAL
Fertile-Beltrami1
Ada-Borup/Norman County West4
at  AdaFINAL
Fosston24
Win-E-Mac11
at  Win-E-MacFINAL
Rosemount13
Eagan0
at  EaganFINAL
Shakopee13
Burnsville0
at  Alimagnet ParkF/5
New London-Spicer5
Glencoe-Silver Lake4
at FINAL
Dassel-Cokato7
Rockford4
at FINAL
Annandale2
Mound Westonka1
at -1FINAL
Atwater-Cosmos-Grove City1
BOLD5
at FINAL
Benson4
Montevideo5
at F/9
La Crescent0
Lewiston-Altura3
at FINAL
Fillmore Central7
Rushford-Peterson2
at FINAL
Plainview-Elgin-Millville5
Dover-Eyota3
at FINAL
Southland3
St. Charles0
at FINAL
GMLOK1
Wabasha-Kellogg2
at FINAL
Caledonia7
Winona Cotter0
at FINAL
Norwood-Young America3
Sibley East2
at  ArlingtonFINAL
Lester Prairie/Holy Trinity1
Mayer Lutheran11
at  Mayer LutheranF/6
Tri-City United9
LeSueur-Henderson6
at  LeSueurFINAL
Tracy-Milroy-Balaton9
Central MN Christian0
at FINAL
Two Harbors1
Cook County6
at FINAL
Moose Lake-Willow River12
South Ridge7
at FINAL
Red Rock Central/W-WG0
Mountain Lake Area/Comfrey1
at -1FINAL
Heron Lake-Okabena/Fulda10
Edgerton/Southwest MN Christian0
at FINAL
Adrian4
Murray County Central2
at FINAL
Minneapolis Washburn9
Minneapolis South1
at FINAL
Minneapolis Edison4
Minneapolis Southwest7
at FINAL
Lake of the Woods4
Nevis20
at FINAL
Nova Classical Academy13
Christian Life Academy0
at -1F/5
Henry Sibley1
South St. Paul2
at  South St. PaulFINAL
Apple Valley7
Lakeville North9
at  Lakeville NorthFINAL
Southwest Christian8
Trinity School3
at FINAL
Legacy Christian4
PACT Charter6
at FINAL
Crosby-Ironton7
Rush City4
at FINAL
Sacred Heart2
Badger/Greenbush-Middle River3
at  GreenbushFINAL
Kittson County Central9
Red Lake County4
at  Red Lake FallsFINAL
Northern Freeze1
West Marshall8
at  ArgyleFINAL
Upsala/Swanville Area1
Long Prairie-Grey Eagle6
at  Long PrairieFINAL
Pillager3
Parkers Prairie6
at FINAL
Wadena-Deer Creek7
Ottertail Central2
at  Battle LakeFINAL
Sebeka3
New York Mills7
at FINAL
Menahga1
Bertha-Hewitt/Verndale15
at  BerthaF/5
Windom Area2
Worthington3
at FINAL
Blue Earth Area2
Marshall17
at FINAL
Paynesville Area7
Holdingford3
at FINAL
Blaine7
Andover0
at FINAL
Champlin Park7
Centennial3
at FINAL
Irondale12
Park Center13
at FINAL
Maple Grove11
Spring Lake Park4
at FINAL
White Bear Lake4
Cretin-Derham Hall5
at FINAL
St. Francis12
Cambridge-Isanti2
at FINAL
St. Michael-Albertville5
Monticello6
at FINAL
Lake Park-Audubon7
Blackduck17
at FINAL
Cloquet7
Grand Rapids3
at FINAL
Duluth Denfeld16
Hibbing2
at FINAL
Duluth Marshall13
Proctor1
at F/5
Lakeville South0
Prior Lake10
at  Prior LakeF/6
New Prague4
Holy Family Catholic3
at FINAL
Delano1
Orono9
at FINAL
Waconia4
Hutchinson2
at FINAL
Byron0
Kasson-Mantorville12
at FINAL
Pine Island3
Rochester Lourdes5
at FINAL
Hayfield12
Cannon Falls6
at FINAL
Minnesota Valley Lutheran11
Nicollet13
at FINAL
Janesville-Waldorf-Pemberton7
Madelia2
at -1FINAL
Mankato Loyola10
Martin County West1
at WellcomeFINAL
Houston2
Lyle/Austin Pacelli7
at FINAL
Randolph4
Spring Grove1
at  Spring GroveF/5
Russell-Tyler-Ruthton7
Canby4
at FINAL
Renville County West1
Yellow Medicine East6
at FINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg15
Lakeview3
at F/5
Springfield12
Sleepy Eye Saint Mary's0
at FINAL
Sleepy Eye9
Gibbon-Fairfax-Winthrop0
at FINAL
Esko16
Barnum2
at F/5
Deer River10
Cherry8
at FINAL
Hill City/Northland13
Chisholm2
at F/5
Mesabi East1
Ely11
at F/5
Littlefork-Big Falls1
Eveleth-Gilbert21
at F/5
International Falls11
North Woods7
at FINAL
West Lutheran4
St. Agnes10
at FINAL
DeLaSalle1
Fridley2
at FINAL
St. Paul Academy11
St. Paul Como Park3
at FINAL
Hinckley-Finlayson17
Ogilvie7
at F/6
East Central5
Onamia15
at F/6
Braham16
Isle9
at FINAL
Pine City3
Aitkin8
at FINAL
Chanhassen8
Hopkins6
at FINAL
Robbinsdale Armstrong7
Osseo2
at FINAL
Carlton7
Silver Bay4
at FINAL
Red Lake2
Northome/Kelliher16
at FINAL
McGregor/Cromwell0
Wrenshall17
at  CloquetFINAL
Brainerd5
Sauk Rapids-Rice8
at  Sauk RapidsFINAL
Browerville/Eagle Valley3
Royalton10
at FINAL
St. John's Prep0
Osakis14
at F/5
Austin10
Rochester John Marshall0
at  Rochester John MarshallFINAL
Red Wing1
Winona3
at  WinonaFINAL
Coon Rapids6
Elk River4
at FINAL
St. Cloud Cathedral4
Albany6
at  AvonFINAL
Foley5
Milaca3
at FINAL
Becker3
Mora8
at FINAL
Watertown-Mayer3
Litchfield11
at FINAL
Morris Area/Chokio-Alberta3
Minnewaska Area4
at FINAL
Sauk Centre1
Melrose0
at  FreeportFINAL
Stewartville0
Lake City1
at  Lake CityFINAL
Kenyon-Wanamingo9
New Richland-H-E-G10
at FINAL
Maple River3
Medford1
at FINAL
United South Central8
Waterville-Elysian-Morristown18
at FINAL
Blooming Prairie9
Bethlehem Academy4
at -1FINAL
Martin Luther/Gran-Hunt-EC2
Lake Crystal-Wellcome Memorial0
at FINAL
St. Clair10
Cleveland5
at FINAL
Duluth East4
Stillwater Area14
at FINAL
Richfield1
Bloomington Kennedy4
at  Haddox FieldFINAL
Park Rapids Area5
Dilworth-Glyndon-Felton15
at  DilworthF/6
Waseca2
St. Peter7
at FINAL
Fairmont3
New Ulm6
at FINAL
Triton4
Zumbrota-Mazeppa3
at FINAL
Sartell-St. Stephen3
St. Cloud Tech8
at  St. Cloud - FaberFINAL
Alexandria2
Fergus Falls8
at  Fergus FallsFINAL
Rocori2
Willmar3
at  WillmarFINAL
Tartan7
Hastings3
at FINAL
Frazee5
Pelican Rapids3
at FINAL
Barnesville5
Breckenridge6
at  BreckenridgeFINAL
Detroit Lakes3
East Grand Forks17
at F/5
Thief River Falls/Goodridge11
Roseau2
at FINAL
Faribault0
Owatonna12
at  OwatonnaFINAL
Rochester Mayo1
Rochester Century5
at  Rochester CenturyFINAL
Albert Lea0
Mankato West10
at  Mankato WestFINAL
Jackson County Central7
Redwood Valley6
at FINAL
Pierz9
Belgrade-Brooten-Elrosa1
at  ElrosaFINAL
Rogers6
Big Lake7
at FINAL
North Branch6
Chisago Lakes Area11
at FINAL
Heron Lake-Okabena/Fulda2
Edgerton/Southwest MN Christian5
at FINAL
Rosemount8
Eagan5
at  EaganFINAL
Shakopee8
Burnsville5
at  Alimagnet ParkFINAL
New London-Spicer6
Glencoe-Silver Lake18
at FINAL
Dassel-Cokato10
Rockford8
at FINAL
Annandale0
Mound Westonka1
at -1FINAL
Atwater-Cosmos-Grove City1
BOLD13
at FINAL
La Crescent3
Lewiston-Altura0
at FINAL
Fillmore Central7
Rushford-Peterson6
at F/8
Plainview-Elgin-Millville2
Dover-Eyota3
at FINAL
Southland9
St. Charles7
at FINAL
GMLOK0
Wabasha-Kellogg9
at FINAL
Caledonia14
Winona Cotter0
at FINAL
Norwood-Young America1
Sibley East2
at  ArlingtonFINAL
Tri-City United0
LeSueur-Henderson8
at  LeSueurFINAL
Mabel-Canton0
Lyle/Austin Pacelli11
at FINAL
Red Rock Central/W-WG1
Mountain Lake Area/Comfrey14
at -1F/5
Adrian2
Murray County Central8
at FINAL
Benson7
Montevideo6
at FINAL
Crookston0
Warroad10
at F/5
East Ridge2
Eden Prairie5
at  Siebert FieldFINAL
Blue Earth Area0
Marshall10
at FINAL
St. Francis8
Cambridge-Isanti5
at FINAL
St. Michael-Albertville7
Monticello4
at FINAL
Delano7
Orono2
at FINAL
Byron5
Kasson-Mantorville9
at FINAL
Pine Island0
Rochester Lourdes14
at FINAL
Hayfield4
Cannon Falls3
at FINAL
Randolph8
Spring Grove4
at  Spring GroveF/5
Springfield5
Sleepy Eye Saint Mary's1
at FINAL
Sleepy Eye12
Gibbon-Fairfax-Winthrop0
at F/5
Watertown-Mayer4
Litchfield11
at FINAL
Stewartville1
Lake City13
at  Lake CityFINAL
St. Paul Central5
St. Anthony Village6
at FINAL
New Life Academy4
Providence Academy6
at FINAL
Totino-Grace5
Osseo3
at F/8
Mabel-Canton0
Lyle/Austin Pacelli19
at FINAL

NHTSA
1998-2018 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com