PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Wednesday, May 23, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Spring Lake Park12
Andover1
at FINAL
Apple Valley4
Rosemount2
at  RosemountFINAL
Farmington5
Lakeville South4
at  Lakeville SouthFINAL
Sartell-St. Stephen6
St. Cloud Apollo4
at  St. Cloud - PutzFINAL
Class AA - Section 1 Baseball
Dover-Eyota (W7)1
Triton (W2)6
at  Dodge CenterFINAL
Royalton11
St. John's Prep4
at FINAL
Burnsville1
Lakeville North2
at  Lakeville NorthFINAL
Chisholm7
Carlton9
at FINAL
Class A - Section 1 Baseball
Glenville-Emmons/Alden-Conger (W6)0
Lyle/Austin Pacelli (W3)10
at  LyleFINAL
Class A - Section 1 Baseball
Bethlehem Academy (W5)3
United South Central (W4)6
at  WellsFINAL
Class AA - Section 1 Baseball
Stewartville (W6)1
Pine Island (W3)3
at  Pine IslandFINAL
St. Paul Highland Park0
Henry Sibley3
at  Henry SibleyFINAL
Anoka8
Park Center6
at FINAL
Blaine5
Champlin Park0
at FINAL
Robbinsdale Armstrong13
Minneapolis Washburn5
at FINAL
Duluth East6
Osseo2
at FINAL
Zimmerman16
Cambridge-Isanti6
at FINAL
Forest Lake15
Cretin-Derham Hall0
at FINAL
Park of Cottage Grove2
Roseville16
at FINAL
Woodbury2
White Bear Lake0
at FINAL
Buffalo12
Princeton2
at FINAL
St. Francis3
Bloomington Jefferson2
at  Dred Scott - BloomingtonF/8
Mound Westonka7
North Branch6
at FINAL
Hermantown5
Hibbing9
at FINAL
Prior Lake5
Shakopee6
at F/11
Minneota6
Tracy-Milroy-Balaton5
at F/8
McGregor/Cromwell3
Barnum17
at FINAL
International Falls1
Virginia4
at FINAL
St. Paul Harding0
St. Anthony Village10
at FINAL
Annandale6
Kimball Area1
at FINAL
Class AA - Section 1 Baseball
Zumbrota-Mazeppa (W8)1
Rochester Lourdes (W1)7
at  Rochester LourdesFINAL
New Ulm2
Mankato West12
at  Mankato WestF/5
Apple Valley10
Rosemount0
at  RosemountF/5
Farmington2
Lakeville South1
at  Lakeville SouthF/9
Class A - Section 1 Baseball
Houston (E6)0
Schaeffer Academy (E3)6
at  Schaeffer AcademyFINAL
Class A - Section 1 Baseball
Mabel-Canton (E7)0
Southland (E2)12
at  SouthlandF/5
Class A - Section 1 Baseball
Wabasha-Kellogg (E5)2
Spring Grove (E4)0
at  Spring GroveFINAL
Class A - Section 1 Baseball
Janesville-Waldorf-Pemberton (W7)2
Blooming Prairie (W2)4
at  Blooming PrairieFINAL
Class AA - Section 1 Baseball
Fillmore Central (E6)0
La Crescent (E3)5
at  La CrescentFINAL
Class AA - Section 1 Baseball
St. Charles (E7)5
Lake City (E2)11
at  Lake CityFINAL
Class AA - Section 1 Baseball
Chatfield (E5)3
Plainview-Elgin-Millville (E4)9
at  PlainviewFINAL
Class AA - Section 1 Baseball
Lewiston-Altura (E9)0
Caledonia (E1)8
at  CaledoniaFINAL
Class AA - Section 1 Baseball
Byron (W5)12
GMLOK (W4)11
at  Spring ValleyFINAL
Chisholm13
Carlton12
at FINAL
Hermantown11
Hibbing4
at FINAL
Prior Lake3
Shakopee0
at FINAL
Hopkins2
Wayzata3
at FINAL
Edina5
Minnetonka3
at FINAL
Totino-Grace3
Chaska7
at FINAL
Irondale1
Maple Grove0
at FINAL
Rogers5
Chanhassen11
at FINAL
Minneapolis South3
Bloomington Kennedy1
at  Haddox FieldFINAL
Greenway0
Grand Rapids7
at FINAL
PACT Charter6
Legacy Christian2
at FINAL

NHTSA
1998-2018 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com